Hakkımızda

Ressam Dürdane DEMİR Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Eğitim Fakültesi " RESİM-İŞ " Bölümünden 2002 yılında OKUL BİRİNCİSİ olarak mezun olmuştur. Kısa bir süre Devlet okullarında resim öğretmeliği yaptıktan sonra tekrar kopamadığı resim kursu eğitimciliğine geri dönmüştür. 15 yılı aşkın resim atölyeciliği tecrübesini ve bilgi birikimini resim sanatına gönül veren İzmirliler ile paylaşmanın hazzını yaşamaktadır.

Öğrencilik yıllarında yaptığı sanat çalışmaları, Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesinde ve 9 Eylül Üniversitesi rektörlük binasında hala sergilenmektedir.

Eserleri; Almanya, İsviçre, İstanbul, İzmir, Alaçatı ve Bodrum'lu kolleksiyonerlerin duvarlarını süslemektedir.

Resimyap Sanat Atölyesinde eğitim vererek güzel sanatlar fakülteleri ve liselerine girmiş ( ve de mezun olmuş ) yüzlerce öğrenciye sahip olması Ressam Dürdane Demir'in başarısı için somut bir kanıttır.

Genel Koordinatör Erol Demir
Adana iktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme bölümünden mezun olan Erol Demir, 25 yıla yakın bir süre Otomotiv ticareti ile uğraştıktan sonra edindiği işletmecilik tecrübesi ile Resimyap Sanat Atölyesinin Genel koordinatörlüğünü zevkle yapmaktadır. Eşi Ressam Dürdane Demir ile sanatseverlere her konuda kolaylıklar sağlayabilmenin çabası içindedir